Džiazo diena M. K. Čiurlionio galerijoje

Gegužės 22d. VDU muzikos akademijos 4 kurso džiazo katedros studentai dovanojo klausytojams džiazo dieną M. K. Čiurlionio galerijoje! Renginio rengėjas – M.K. Čiurlionio galerija.
Baigiamojo egzamino-koncerto metu skambėjo džiazo muzikos standartai, originalios kompozicijos ir improvizacijos, o atlikėjai apie savo ryšį su džiazo muzika pasisakė lakoniškai:
Andriejus Radčenko – “Amžinas studentas” – diplomo atsiimti (jei duos) eisiu trečią kartą. Gitara groti pradėjau būdamas 27-erių – širdžiai neįsakysi! Džiaze laikausi tradicijos – labai mėgstu būti suprastas.”
Mindaugas Apulskis – “Dėkoju muzikai, dėl kurios sutikau labai daug gerų žmonių.”
Mindaugas Venclovas – “Muzika yra vienas gražiausių dalykų šiame gyvenime. Man tai būdas bendrauti, dalintis, išreikšti save. Mano kelias veda kartu su muzika.”
Justinas Rimas – “Esu Justinas Rimas, muzikos akademijos absolventas. Studijos padėjo plačiau suprasti muzika ir atrasti savo kelią, kuriuo noriu žengti toliau.”
Kęstutis Zubavičius – “Muzika yra svarbiausia mano gyvenimo dalis, todėl pasirinkau studijuoti būtent ją. Džiazas yra daugiau nei tiesiog muzikinis stilius, manau jog tai gyvenimo būdas, kuris atspindi mane”.
Klaudija Indriliūnaitė – “Esu Klaudija Indriliūnaitė, VDU muzikos akademijos absolventė. Studijuoju muziką, nes tai man teikia dziaugsmo ir kūrybinių jėgų.”

Džiazo muzikos klausytojai išsinešė daug gražių akimirkų po koncerto.