Įvadas į studijas

Įvadas 2017

Pasiruošimas studijoms

Universitete šiais metais šurmuliuos daugiau nei 1000 pirmakursių, kurie Įvadinės savaitės metu susipažins su atnaujintomis VDU studijų erdvėmis ir liberalia VDU atmosfera. Tai daugiau nei 1000 progų atrasti, išdrįsti, susikurti ir užsibrėžti tikslus naujiems mokslo metams. Tam, kad jie būtų sėkmingi ir pilni ne tik profesinių žinių, bet ir smagių įspūdžių, reikalingas tinkamas pasiruošimas, kurį padės atlikti VDU darbuotojai ir studentai.

Naujausia informacija – VDU „Facebook“ paskyroje.

„TO DO“ SĄRAŠAS – tai kaip žemėlapis, be kurio žengti į universitetą ir tikėtis sėkmingai pasiekti  studijų pradžią būtų per daug drąsu ir avantiūriška. Avantiūras palik laisvalaikiui,  o studijas ir su jomis susijusius dalykus (stipendijas, tvarkaraščio susikūrimą) pradėk be nesklandumų ir vadovaukis instrukcija:

Įvadinės savaitės metu (rugpjūčio 28 – rugsėjo 1 dienomis):

Rugsėjo mėnesį

• Dalyvauk pirmakursių stovykloje „Subalansuotas fuksas“ .
  • Jei įstojai į valstybės nefinansuojamą studijų vietą, sumokėk už studijas iki rugsėjo 10 d.;
  • Kreipkis dėl paskolos ir lengvatų, jeigu tau jų reikia (rugsėjo pradžioje informacija skelbiama www.vdu.lt).

ĮVADINĖS SAVAITĖS PROGRAMA KAUNE