Kaunas Talent Classic 2017

Kaunas Talent – 2017 tarptautinis jaunųjų vokalistų konkursas, kuris jau septynioliktą kartą vyksta mūsų mieste. Konkurso dalyvių geografija – plati, tradiciškai virš 25 pasaulio šalių.
Šiais metais konkursas pasipildė nauju Kaunas Talent Classic 2017 konkursu klasikos dainininkams.
Malonu, kad pirmas naujo konkurso turas vyko mūsų muzikos akademijos Koncertų salėje. Konkursą vertino solidi vertinimo komisija, kurios pirmininkė operos dainininkė, VDU Muzikos akademijos docentė Rita Novikaitė; operos dainininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė, Nacionalinės ir Valstybinės premijų laureatė Irena Milkevičiūtė; operos dainininkė, vizituojanti profesorė, vieno didžiausio Steyer`io krašto muzikos festivalio „Steierische Kulturstrasse“ direktorė, Sahra Kettner (Austrija); operos dainininkas, Teksaso krikščionių universiteto profesorius San-ky Kim (Jungtinės Amerikos valstijos); operos dainininkė, Lietuvos Edukologijos Universiteto muzikos pedagogikos katedros pedagogė Vilhelma Mončytė ir kiti.
Didžiuojamės mūsų akademijos studente Dagna Kondratavičiūte, doc. Nomedos Kukulskienės dainavimo klasės studente, laimėjusią Pirmą vietą ir Agne Čepaityte, prof. Tomo Ladigos dainavimo klasės studente, laimėjusią antrąją vietą.

Taip pat sveikiname nugalėtojus:

1. Emilija Finogejevaitė (Lietuva) – (Gran Prix)
  2. Sona Zalewska (Armenija) – Pirma vieta
  3. Evelina Gancevska (Lietuva) – Antra vieta
  4. Malgožata Patricija Minkel (Lietuva) – Trečia vieta
  5. Vaiva Lukoševičiūtė (Lietuva) – Trečia vieta
  6. Weixing Ding (Kinija) – Diplomas už lietuvišką dainą
  7. Giedrius Gečys (Lietuva) – Publikos numylėtinio diplomas

Džiaugiamės, kad šis pirmas Kaunas Talent Classic 2017 konkursas pavyko.
Tikimės, kad jis taps tradiciniu.