Sveiki, jaunieji talentai!

ŠI KAUNO BIENALĖS INFORMACIJA AKTUALI JAUNIEMS /

KYLANTIEMS KŪRĖJAMS – PRAŠOME, PERSIŲSKITE JIEMS!

Kviečiame susipažinti su ypatinga galimybe jūsų karjerai dalyvaujant kūrybinėse rezidencijose, Europos bienalėse ir festivaliuose 2017 – 2021 metais.
Kauno bienalė kartu su 12 Europos partnerių parengė puikiai ES Kūrybiškos Europos įvertintą projektą „Magic Carpets“, suteiksiantį karjeros ir matomumo didinimo visoje Europoje galimybes daugiau nei 150 kylančių menininkų iš įvairų Europos šalių!
Jei esi jaunas VIZUALAUS, MEDIJŲ AR SCENOS MENŲ menininkas, architektas, urbanistas, kultūros aktyvistas, nebijantis stebuklingu kilimu skristi į Rygą, Vroclavą, Berlyną, Prahą, Novi Sadą, Limeriką, Romą, Folkstoną, Bukareštą, Tbilisį, Porto ar Zagrebą – susitikime lapkričio 22 d. (treč.) 10:00 – 16:00 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) susipažinti su „MagiC Carpets“ projektu, jo partneriais ir galbūt būsimais kolegomis.

KURATORIAI ATVYKSTA Į KAUNĄ PRISTATYTI SAVO FESTIVALIŲ IR BIENALIŲ lapkričio 22 d.:

APIE MAGIC CARPETS

Šį rugpjūtį oficialiai paskelbti „Kūrybiška Europa/Kultūra“ platformų rezultatai. Tarp finansavimą laimėjusių paraiškų ir „Kauno bienalės“ projektas „MagiC Carpets“ (liet. „Stebuklingi kilimai“), sujungiantis partnerių organizacijas iš įvairių Europos šalių.
Tai pirmas atvejis, kuomet lietuvių organizacija vadovaus Europos platformai. Projektas bus įgyvendinimas 2017-2021 metais, pagrindinis „MagiC Carpets“ tikslas – kylančių Europos menininkų, kuratorių ir prodiuserių rezidencijos, skatinančios tarptautinius mainus, užtikrinant kūrybos ir sklaidos sąlygas bei tarptautinį matomumą.
Projektas jungia 13 skirtingų partnerių iš skirtingų Europos šalių, todėl „Kauno bienalė“ kviečia prisiminti jau seniai pamirštą pasaką (o gal svajonę) apie stebuklingą kilimą, nuskraidinantį į bet kurį pasaulio kampelį vos per kelias akimirkas.

SKYRELIS MĖGSTANTIEMS SKAIČIUS:

4 metai, 13 partnerių, neskaičiuojant asocijuotų, 1 internetinė platforma, kuri taps ir visiems prieinama menininkų duomenų baze, 50 projektų, 150 menininkų, 2000 dalyvių – bendruomenių narių, 2 mln. žiūrovų, 20 mln., kuriuos pasieks žinia apie projektą, ir dar 2,5 mln. eurų tiesioginių investicijų į kultūrą.

PARTNERIAI: Centre of Contemporary Art / Tbilisi Triennial (Tbilisis, Gruzija), EVA International – Ireland’s Biennial of Contemporary Art (Limerikas, Airija), Folkestone Fringe – muzikos ir bendruomeninių menų festivaliai (Folkstonas, Didžioji Britanija), Fundaţia Culturală META – Bucharest Biennial of Young Artists (Bukareštas, Rumunija), Ideias Emergentes / CONTEXTILE Biennial (Porto, Portugalija), Industrial Art Festival, Ritual Festival (Vroclavas, Lenkija), KUNSTrePUBLIK / urbanizmas ir socialinė įtrauktis (Berlynas, Vokietija), Lab 852 / Muzikos festivaliai (Zagrebas, Kroatija), Latitudo S.r.l. / Šiuolaikinio meno parodos (Roma, Italija), The New Theatre Institute of Latvia / Šiuolaikinio teatro festivaliai (Ryga, Latvija), Novo Kulturno Naselje – Kino fest (Novi Sadas, Serbija), Prague Biennale (Praha, Čekija).

KADA: lapkričio 22 d. | VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28, Kaunas)
10:00 – 12:00 – projekto “Magic Carpets” pristatymas ir šešių partnerių veiklų pristatymai;
14:00 – 16:00 – likusių projekto partnerių veiklų pristatymai.

Daugiau apie projektą:

Kūrybiškos Europos biuro vadovės EGLĖS DELTUVAITĖS STRAIPSNIS:

FACEBOOKO RENGINYS:

TIKIMĖS, KAD PASIDALINSITE INFORMACIJA SU TAIS, KURIEMS JIS GALI BŪTI AKTUALI – JAUNAIS, KARJERĄ PRADEDANČIAIS MENININKAIS – meno, medijų, teatro, muzikos, architektūros ir kt. srityse.

Klausimus galite užduoti projekto vadovei Neringai Stoškutei: neringa@bienale.lt tel.+37062998182