Sveikiname

2016m. lapkričio 5d. Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje įvyko 8-asis tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas „Muzikos tiltai 2016“. Konkurso pirmininkas prof. A. Valiauskas.
Konkurse dalyvavo Lietuvos bei užsienio šalių fortepijono, styginių, akordeono ir pučiamųjų instrumentų mišrūs kameriniai ansambliai. Šiame konkurse taip pat dar buvo teikiami specialūs apdovanojimai už geriausią baroko, klasicizmo, romantizmo. XIXa., bei lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą.
Dalyviai varžėsi įvairaus amžiaus grupių kategorijose. Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos IV kurso bakalauro ir II kurso magistro  akordeono skyriaus studentės Greta Kvedaraitė  ir Sandra Veverskytė (dėst. lekt. P. Velikis) dalyvavo VII-ojoje vyriausioje amžiaus grupės kategorijoje ir laimėjo 1-ąją vietą, surinkusios 98/100 balų, bei gavo specialų apdovanojimą už geriausiai atliktą XIXa. kūrinį.

rsz_gfg_001