Sveikiname

Lapkričio 19-25 d. Klaipėdos universiteto Menų akademijoje vykusiame Tarptautiniame forume-konkurse „Muzikos atlikimas ir pedagogika“ II-ją vietą laimėjo VDU MA II bakalauro kurso studentė Martyna Kučinskaitė (prof. Roko Zubovo klasė). Šį renginį organizuoja tarptautinis susivienijimas „XXI amžiaus menas ir švietimas“, jo prezidentė – pianistė ir pedagogė Eleonora Tkach (Kijevas, Ukraina). Forumas vyksta nuo 1994 metų ir jau yra apkeliavęs daugelį pasaulio šalių: Rusiją, Lenkiją, Graikiją, Prancūziją, Indiją, Ispaniją, Italiją, Daniją, Austriją, Suomiją, Šveicariją, Čekiją, Ispaniją, Portugaliją, Slovakiją, Ukrainą. Šiais metais vykęs forumas-konkursas Lietuvoje surengtas jau trečiąjį kartą. Konkurse dalyvauja įvairių specialybių, amžiaus ir sudėties ansambliai bei solistai, taip pat solistai su orkestru. Forumo metu lygiagrečiai vyksta meistriškumo pamokos, koncertai, mokslinė-praktinė konferencija „Muzikinis švietimas ir kūrybiškos asmenybės ugdymas“.

martyna-kucinskaite