VDU MA profesorius Rokas Zubovas tęsia komandiruotę JAV

VDU Muzikos akademijos, fortepijono katedros profesorius Rokas Zubovas tęsia savo akademinę komandiruotę Jungtinėse Amerikos Valstijose. Seattle lapkričio 21 d. prof. R. Zubovas pristatė M. K. Čiurlionio kūrybą University of Washington Baltic Studies programos studentams, su Dr. San-ky Kim lapkričio 23 d. Seattle Pacific University koncerte pristatė Dr. San-ky Kim sudarytą lietuviškos dainos antologiją, o taip pat šiame universitete fortepijono studentams lapkričio 21 d. pravedė fortepijoninio meistriškumo pamokas. Toliau savo komandiruotės metu lapkričio 28 d. prof. R. Zubovas su Dr. San-ky Kim atliko lietuviškas dainas ir pristatė naująją antologiją Texas Christian university, Fort Worth (Texas), o lapkričio 29 d. pravedė meistriškumo pamokas šio universiteto fortepijono studentams.
Nuotraukose: prof. Rokas Zubovas su Seattle Pacific University fortepijono skyriaus studentais, dalyvavusiais jo vedamose meistriškumo pamokose bei šio universiteto fortepijono studijų vadovu Dr. Dainiumi Vaičekoniu. Prof. R. Zubovo meistriškumo pamokų momentas Texas Christian University.

img_6950 15271401_10211263386689620_818413538_o