Studentų pasiekimai

Eil. Nr. Studento vardas, pavardė Specialybė

Kursas

Konkurso pavadinimas Tiksli konkurso data Šalis (kur konkursas vyko) Vieta

(Pasiekimas)

1. Diana Pilate Pučiamieji, Klarnetas

MAG I kursas

(pučiamieji)

VI-asis Tarptautinis menų festivalis-konkursas „Musical Universe“

IV Tarptautinis menų konkursas Grand Music (International Grand Music competition)

2020 10 14-16

 

 

2020 11 21-24

Odesa, Ukraina

 

 

Maskva,

Rusija

Laureato diplomas

1 vieta

 

Laureato diplomas

2 vieta

 

2. Danielius Vytenis Akordeonas

MAG II kursas

Viso 3 konkursai internetu

2 konkursų rezultatai bus tik mėnesio pabaigoje

 

2020

 

Lietuva,

Kaunas

 

 
3. Žydrūnė Kovalenkaitė Fortepijonas

BA 4 kursas

V Vilniaus Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“ 2020 10 23 Lietuva,

Vilnius

Laureato diplomas

3 vieta

Padėka

4. Ugnė Barysaitė Fortepijonas

MAG I kursas

V Vilniaus Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“ 2020 10 23 Lietuva,

Vilnius

Laureato diplomas

3 vieta

Padėka

5. Natanas Bairakas Fortepijonas

BA 2 kursas

V Vilniaus Tarptautinis jaunimo muzikos konkursas „Premio Scarlatti“ 2020 10 23 Lietuva,

Vilnius

Diplomas ir Padėka

2 vieta

6. Chenyu Song Fortepijonas

MAG I kursas

XI-asis Tarptautinis muzikinis konkursas 2020 2020 Belgradas,

Serbija

Laureato diplomas

1 vieta

Koncertmeisterio

7. Inga Gykytė

buvusi studentė

Sceninių žanrų dainavimas

MAG II kursas

XI-asis Tarptautinis muzikinis konkursas 2020 2020 Belgradas,

Serbija

Laureato diplomas

1 vieta

8. Marius Kraujalis Sceninių žanrų dainavimas

MAG I kursas

  2020 Lietuva,

Vilnius

Prezidento padėka

 

9. Karolina Činikaitė Sceninių žanrų dainavimas

MAG I kursas

XIX-asis vokalistų konkursas „Žvaigždžių sonata 2020“

(ex „Kaunas Talent“)

2020 Lietuva, Kaunas Laureato diplomas

1 vieta

10. Kazimieras Ivanovas Sceninių žanrų dainavimas

MAG I kursas

XI-asis Tarptautinis muzikinis konkursas 2020 2020 Belgradas,

Serbija

Laureato diplomas

1 vieta

11. Martynas Stankevičius Sceninių žanrų dainavimas

MAG I kursas

XIX-asis vokalistų konkursas „Žvaigždžių sonata 2020“

(ex „Kaunas Talent“)

2020 Lietuva, Kaunas Laureato diplomas

3 vieta

12. Rugilė Ambrozevičiūtė Pučiamieji,

Fleita

MAG I kursas

XX Tarptautinis konkursas „Jaunais flautists“

Karlio Stralso Tarptautinis konkursas „Jaunasis fleitininkas“

2020 09 26 Latvija,

Jurmala

Laureato diplomas

3 vieta

13. Akvilė Baliukonytė Akordeonas

BA 3 kursas

Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas 2020   Laureato diplomas

3 vieta

14. Dominykas  Zubrickas Akordeonas

BA 2 kursas

Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas 2020   Laureato diplomas

3 vieta

15. Girmantė Bubelytė Akordeonas

MAG I kursas

Lietuvos nacionalinis akordeonistų konkursas 2020   Laureato diplomas

1 vieta

16. Alma Petrauskaitė Akordeonas

BA 4 kursas

Tarptautinis konkursas „Muzikinė miniatiūra“ 2020   Laureato diplomas

1 vieta

17. Roberta  Raubickaitė-Murauskienė Sceninių žanrų dainavimas

MAG II kursas

VI tarptautinis vokalo konkursas „Muzikos talentų lyga 2020“ 2020   Laureato diplomas

1 vieta

18. Liucija  Nanartavičiūtė Sceninių žanrų dainavimas

MAG II kursas

VI tarptautinis vokalo konkursas „Muzikos talentų lyga 2020“ 2020   Laureato diplomas

1 vieta