Aktorinio meistriškumo kursai su Michael Woodwood

Kovo 20-26 dienomis, VDU muzikos akademijoje viešėjo aktorius ir režisierius iš Didžiosios Britanijos Michael Woodwood. Jis yra pravedęs daugiau nei 300 teatro forumo renginių Jungtinėje Karalystėje. „Vital Stages“ ir „Redbridge“ dramos centruose atliko 24 režisūrinius darbus, tarp kurių: „Romeo ir Džiuljeta“, „Pinokis“, „Pelenė“ ir kt. Kaip laisvai samdomas režisierius yra laimėjęs nominaciją „Geriausia komedija“ Manchester Fringe festivalyje.

0. Po M.Woodwood kursų

kovo 26 d. 17 val VDU Muzikos akademijos salėje įspūdingas ir emocingas kursų dalyvių pasirodymas užbaigė Michael Woodwood aktorinio meistriškumo kursus

1.1.W.A.Mozart, Trio drei Dame, „Die Zauberflöte“ – M.Pleškytė, G.Skromanaitė, G.Kuzmickaitė, M.Žukauskas

„Mano širdis džiūgauja, kad galėjau dirbti si Michael‘u, pasisemti idėjų ir atrasti savo kūną iš naujo. Ši savaitė leido suprasti, kad mūsų kūno ir proto galimybės yra beribės“ (M.Pleškytė); „Dėkoju už galimybę išeiti iš komforto zonos, pajausti aplinką ir šalia esančius žmones… Be to, tai- puiki galimybė tobulinti anglų kalbą“ (G.Skromanaitė)

„Kursai užėmė daug laiko ir pakankamai išvargino, bet davė labai daug naudos. Per šią savaitę įgijome daugiau aktorinio meistriškumo žinių nei per ilgą laiką vaidybos paskaitose. Dėstytojas sukūrė draugišką atmosferą. „ (V.Gritėnaitė)

„M.Woodwood bendravo labai betarpiškai, kas leido užduotis atlikti be įtampos“ (M.Bytautas)

„ Sužinojau labai daug naujų dalykų, padedančių suprasti buvimą scenoje ir pažinti save. Įdomūs pratimai padeda geriau išreikšti emocijas ir mintį“ (A.Rinkevič);

„Sužinojau labai daug naujų dalykų, padedančių suprasti buvimą scenoje ir pažinti save. Įdomūs pratimai padeda geriau išreikšti emocijas ir mintį“ (A.Rinkevič);

. „Kursai buvo labai įdomūs, laikas tiesiog prabėgdavo, nors užduočių daug, bet jos padėjo atpalaiduoti kūną ir pažinti savo vidinius pojūčius“ (G.Murauskas)

„Kursai buvo labai įdomūs, įtraukiantys į bendrą darbą visą grupę“ (M.Sireikis)

„Kursai buvo intensyvūs, reikėjo pajusti savo kūną, partnerį, nebijoti akių ir kūno kontakto su kitu žmogumi. Tai išlaisvina asmenybę ir jutimus“ (M.Jatužaitė)

„Darbas buvo labai produktyvus, turiningas, įdomus ir smagus. Per trumpą laiką mes atlikome beveik viso pusmečio programą. Norėtųsi tokių kursų daugiau.“ (G.Kuzmickaitė)

„...išmokome daug praktinių dalykų, sunku, bet malonu buvo bendrauti anglų kalba, daug dirbome, bet ir įspūdžių prikaupėme labai daug...“ (R.Jasikas)

„…išmokome daug praktinių dalykų, sunku, bet malonu buvo bendrauti anglų kalba, daug dirbome, bet ir įspūdžių prikaupėme labai daug…“ (R.Jasikas)

„Labai įdomūs ir naudingi kursai: kūnas tapo laisvesnis, supratau kūno kalbos svarbą, mokiausi valdyti emocinius įtampos laipsnius, perlipau per save, scenoje pradėjau jaustis laisviau“ (G.Cicėnaitė)

“Profesorius suteikė galimybę dramos ir operos žanrų atlikimą pamatyti kitu kampu ir atkreipti dėmesį į iki šiol nepastebėtus atlikimo elementus“ (I.Stepanavičiūtė)

“Dėkoju už idėjas, darbą, praktiką, už kitokį požiūrį į studentų tobulėjimą...“ (R.Baranauskas)

„Nuostabi savaitė. Sistemingas darbas, ėjimas į tikslą. Profesorius žino, ką reikia daryti, kad būtų rezultatas. Po savaitės pratimų – dramos ir operos sintezė. Tai- tobula patirtis. Lauksime sugrįžtant.“ (D.Buivydė)

„Darbas šiuose kursuose greitai tapo maloniu, smagiu, įtraukiančiu ir naudingu užsiėmimu, padedančiu ne tik geriau suprasti save, bet ir suvokti kaip tapti unikalia didesnės grupės dalimi“ (M.Žukauskas)

Kursus įdėmiai stebėjo prof. Sabina Martinaitytė ir doc. Audronė Eitmanavičiūtė, kurios reziumavo visų kursų dalyvių pasisakymus: „Nors kursuose dalyvavo labai skirtingo išsilavinimo – nuo 1 B. iki 1 M. kursų- ir nevienodų gebėjimų dainininkai, bet M.Woodwood‘as sugebėjo juos suburti ir užburti. Darbas vyko labai tikslingai, kas atsispindėjo baigiamajame pasirodyme, kuriame jaunieji solistai per keliolika minučių sukūrė savo dainuojamų kūrinių sceninę interpretaciją. Jie apjungė savo aktorinio meistriškumo patirtį su vokalinės technikos ir muzikinės interpretacijos gebėjimais. Vakaras iš tiesų buvo kupinas netikėtumų ir malonių patirčių. Studentai įrodė, kad gali pasiekti greitų rezultatų, jeigu su jais dirbama tikslingai, profesionaliai ir nuoširdžiai.

1c.M.Woodwood kursų dalyviai 3 diena (1)1b.. M.Woodwood kursų dalyviai 1 diena (1)