Apie mus

DSC_5550

Muzikos akademijos  misija:

Rengti muzikus profesionalus, gebančius kurti ir plėtoti meno, kultūros bei mokslo sritis, įgyvendinti muzikos tyrimus, dalyvauti kultūros politikos formavime bei įgyvendinime.

VIZIJA

VDU Muzikos akademija – Lietuvoje ir tarptautinėje erdvėje pripažintas padalinys, puoselėjantis muzikinę kultūrą, žmogaus vertybes, įvairių meno rūšių tradicijas.

VERTYBĖS

Asmenybės laisvė, atvirumas, atsakomybė, kūrybiškumas, bendruomeniškumas, akademinis meistriškumas, autonomiškumas.

APIE MUZIKOS AKADEMIJĄ IR STUDIJAS

Muzikos akademijos studentai yra prestižinių tarptautinių muzikos konkursų laureatai ir prizinių vietų laimėtojai. Per savo veiklos laikotarpį fakulteto dėstytojai išugdė daugiau nei 150 tarptautinių konkursų laureatų, o geriausiems studentams siūloma koncertuoti žymiausiose pasaulio scenose.

Muzikos akademijoje dirba iškiliausi Kauno ir Lietuvos menininkai, kurių veikla įvertinta nacionalinėmis ir tarptautinėmis premijomis, Prezidento padėkos raštais. Fakultete mokosi apie 230 studentų ir dirba virš 100 profesionalių dėstytojų. Akademijos bendruomenė dalyvauja įvairiuose koncertuose bei tarptautiniuose festivaliuose. Iš gabiausių ir talentingiausių absolventų ir studentų sudarytas VDU Kamerinis orkestras, kuris penkerius metus reprezentuoja akademiją, universitetą ir Kauno miestą.

Muzikos akademijoje galite rinktis įvairias bakalauro ir magistro studijų programas, kurios suteiks galimybę susipažinti ne tik su akademijos dėstytojais ir visa bendruomene, bet tuo pačiu atvers platesnį langą į muzikinį pasaulį. Kodėl verta rinktis Vytauto Didžiojo universitetą? Nes mes siūlome…