Frankofonijos mėnesio renginiuose VDU MA studentų balsai

Kovo 29 d. J.Dobkevičiaus progimnazijoje vyko respublikinis XIV Prancūziškos dainos festivalis“Chantons toujours, chansons ensemble“. Šis festivalis skirtas Frankofonijos mėnesiui paminėti. VDU Muzikos akademijos doc. A.Eitmanavičiūtės ir prof. S.Martinaitytės studentai jau ketvirti metai dainuoja šio festivalio atidarymo koncertuose.

Šiais metais festivalį atidarė VDU Muzikos akademijos doc. Audronės Eitmanavičiūtės kamerinio dainavimo klasės studentės, 1 magistro kurso studentės Daura Buivydė, Dagna Kondratavičiūtė ir Emilija Mackevičienė. Joms akompanavo Kotryna Kaklauskaitė, Evelina Pilipavičiūtė ir Živilė Kudirkaitė. Festivalio komisijos nariai pastebėjo, kad studentų dainuojama prancūzų kalba ženkliai gerėja, o muzikuoja jie visada puikiai.

2017 03 29 festivalis Chantons toujours, D.Kondratavičiūtė 2017 03 29 festivalis Chantons toujours, D.Buivydė 2017 03 29 festivalis Chantons toujours, E.Mackevičienė 2017 03 29 festivalis Chantons toujours, E.Mackevičienė, K.Kaklauskaitė, D.Buivydė, D.Kondratavičiūtė, Ž.Kudirkaitė, E.Pilipavičiūtė