Klasikinės muzikos popietė globos namuose, Vilniuje

2019 m. Gruodžio 19 d. Vilniuje įvyko koncertinė, klasikinės muzikos popietė globos namuose „Senevita“. Koncertavo VDU Muzikos akademijos docento Danieliaus Vėbros solinio dainavimo klasės studentai, akomponavo Indrė Grušelionytė . Klausytojai džiaugėsi Kalėdų proga padovanotu koncertu ir atlikėjams dovanojo šiltą atmosferą, šypsenas ir gausius aplodismentus. Po koncerto įvyko susitikimas su vieninteliu iš savo kartos Lietuvos dainininku, spėjusiu padaryti karjerą garsiausiuose pasaulio teatruose, bosu, Vaclovu Daunoru. Praleistas nuostabus laikas kalbant apie dainavimą, muziką, pasaulinius teatrus ir debiutus su tokiais dainininkais, kaip Luciano Pavarotti. Koncerto programoje skambėjo Giacomo Puccini, Francesco Cilea, Imre Kalman, Jurgio Karnavičiaus, Carl Millöcker, Giussepe Verdi, Stefano Donaudy, Alessandro Scarlatti , George Friedrich Händel arijos iš operų ir operečių, neapolietiškos dainos.“