Respublikinis klasikinės gitaros atlikėjų konkursas

images

Balandžio 1 d., 11 val. VDU Muzikos Akademijoje, bendradarbiaujant su Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija,  vyks IX respublinis klasikinės gitaros atlikėjų konkursas.

Baltijos gitarų kvartetas, organizuodamas šį konkursą, tikisi suteikti galimybę jauniesiems atlikėjams atskleisti savo gebėjimus, paskatinti bendradarbiauti muzikos ir meno mokyklos pedagogus, dalintis profesine patirtimi ir vystyti klasikinės gitaros kultūrą Lietuvoje. Konkurso dalyviai laisvai gali pasirinkti du skirtingo charakterio kūrinius ir juos pristatyti komisijai bei žiūrovams.

Konkurso dalyviai skirstomi į keturias grupes:

A grupė – iki 11 metų

B grupė – 11-14 metų

C grupė – 15-17 metų

D grupė – 18 metų ir vyresni jaunuoliai.

Konkurso dieną A ir B grupių dalyvių registracija bei repeticija prasidės 10 val., o konkursas – 11 val. Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, Kęstučio g. 85, Kaune. C ir D grupių dalyvių registracija ir repeticijos prasidės 10 val., o konkursas – 11 val. VDU Muzikos Akademijoje koncertų salėje, Čepinskio g. 5, Kaune.

Konkurso dalyviams bei jų pedagogams bus įteikiami dalyvio diplomai, laureatai bus apdovanoti specialiais diplomais bei prizais. Visiems dalyviams bei jų pedagogams Baltijos gitaros festivalis dovanoja nemokamą gitarų dueto „Paolo Devecchi ir Salvatore Seminara“ (Italija) koncertą, vyksiantį po laureatų apdovanojimų balandžio 1 d. 17 val. VDU MA koncertų salėje.

Data: balandžio 1 d.

Laikas: repeticijų pradžia – 10 val., konkurso pradžia – 11 val., baigiamasis italų duetas – 17 val.

Vieta: Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, Kęstučio g. 85, Kaunas ir VDU Muzikos akademijos koncertų salė, Čepinskio g. 5, Kaunas.

Daugiau informacijos: Sergej Krinicin , Raimundas Januševičius +37061605075.

Dalyvio mokestis – 5 eurai, mokama registracijos metu.