VDU MA svečias iš Italijos

Nuo vasario 24 iki liepos 17 dienos, VDU muzikos akademijos džiazo katedroje, pagal „Erasmus+  studijų mainų ir dėstymo vizitų“ („Erasmus+ project Working With Music”) programą vieši asistentas iš Italijos Cesare Lazzini. Nors atvyko visai neseniai, svečias jau aktyviai dirba tiek su studentais, tiek su dėstytojais ir padeda jiems ne tik paskaitų metu. Kaip pats asistentas sako, jis čia atvyko tam, kad dalintųsi visomis savo muzikinėmis žiniomis ir laiku, kuris duotų įnašą į akademijos veiklas. Pasak Cesare, muzikos akademijoje viskas labai gerai organizuota, jam patinka viskas nuo pastato ar vietos, kuriame jis yra, iki dėstytojų, studentų ar administracijos darbuotojų.  Jis nori kuo greičiau išmokti lietuvių kalbą, kad bendravimas tarp personalo ir studentų būtų dar sklandesnis. Cesare Lazzini siekia ne tik atlikėjo karjeros, jo tikslas- būti ir atlikėju, ir mokytoju, kuris, muzikos dėka, galėtų keliauti po visą pasaulį ir dalintis savo žiniomis su visais, siekiančiais tobulėti.

CESARE LAZZINI