VDU Muzikos akademijos studentai labdaros akcijoje „Maža dovanėlė – didelė viltis“

Labdaros akcija „Maža dovanėlė – didelė viltis!“ – tai idėja, kurios tikslas skatinti žmones atkreipti dėmesį į socialiai nuskriaustus žmones. Šia akcija siekiama keisti žmonių mąstymą, burti juos geriems darbams, neužmiršti šalia esančio ir skleisti gerą nuotaiką bei pozityvias mintis.
Gruodžio 7d. Rotušės aikštėje vyko labdaros akcija „Maža dovanėlė – didelė viltis!“. Akcijos metu dovanojant populiarius kalėdinius kūrinius „a capella“ formatu buvo siekiama surinkti lėšų onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms paremti.
Kauno geradarių ir geros valios jaunimas pakvietė kauniečius patirti Kalėdų stebuklo akimirką!

Kauno rotušės prieigose (šalia Kauno arkikatedros) kalėdinės mugės lankytojams VDU Muzikos akademijos studentai ir alumniai dovanojo muzikinius kūrinius: „Džiaugsmas šiandien aplankė mus“, „Din dong! Merrrily on high“, „Angelai aplankė mus“, „Tyli naktis“ bei originaliai Pentatonix grupės atliekti „Drummer boy“ ir „That’s Christmas To Me“.
Bendradarbiaujant su labdaros ir paramos fondu „Mamų Unija” akcijos metu buvo renkamos aukos onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro namų statyboms paremti.

Per tris valandas, kuomet VDU Muzikos akademijos alumnė sopranas Emilija Mackevičienė (doc. N.Kukulskienės kl.) ir studentai: mecosopranas Monika Jatužaitė (prof. S.Martinaitytės ir prof. A.Eitmanavičiūtės kl.), tenoras Gytis Murauskas (prof. S.Martinaitytės ir prof. A.Eitmanavičiūtės kl), bosas Povilas Strikaitis (prof. T.Ladigos kl.) ir akcijos organizatorius Viktoras Jermolovas neatlygintinai dovanojo pro šalį einantiems kauniečiams kalėdinius kūrinius buvo surinkta 513 Eur. suma, kuri atiteks onkologinėmis ligomis sergančių vaikų šeimos centro statyboms.

„Nors akcija netruko ilgai ir tikėjomės šiek tiek didesnės pinigų sumos, tačiau per tiek laiko manau surinkome tikrai solidžią sumą. Galbūt jei nebūtų toks prastas oras ir žmonių būtų atvykę daugiau. “, – pasiekimais džiaugėsi renginio organizatorius.
Kauniečiai ne tik klausėsi kalėdinių giesmių, bet ir buvo vaišinami arbata ir sausainiais. Labiausiai šią akcija buvo sužavėti pagyvenę žmonės. Jie džiaugėsi tokia jaunimo iniciatyva ir dėkojo, kad jauni žmonės daro tokius dalykus.
Akcijos tikslas – skatinti žmones atkreipti dėmesį į socialiai nuskriaustus žmones. Šia akcija siekiama keisti žmonių mąstymą, burti juos geriems darbams, neužmiršti šalia esančio ir skleisti gerą nuotaiką bei pozityvias mintis.