Projektas „Gabūs vaikai -2019“. Viešnagė Raseiniuose

2019 balandžio 17 d. VDU Muzikos akademijos konferencijų salėje profesorė Sabina Martinaitytė vedė pamoką „Dainininko aktoriaus sceninė raiška“. Pamokoje dalyvavo Kauno miesto vidurinių mokyklų ir gimnazijų 10 klasių mokiniai. Ši pamoka – Kauno miesto savivaldybės švietimo skyriaus projekto „Gabūs vaikai 2019“ sudėtinė dalis.

Pamokoje aktyviai dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir prof. S.Martinaitytės studentai: Linmao Zhang, Bingnan Xu, Aizhan Sultanova, Monika Jatužaitė, Gytis Murauskas, Rokas Jasikas, Ugnė Matukaitytė, Daura Buivydė ir pianistė Kotryna Kaklauskaitė.

MEISTRIŠKUMO KURSAI IR KONCERTAS

RASEINIŲ MENO MOKYKLOJE

2019 balandžio 18 d. Raseinių meno mokykloje prof. Sabina Martinaitytė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė pravedė seminarą „Dainavimo reikšmė muzikiniame ugdyme“ meno/muzikos ir bendrojo ugdymo įstaigų muzikos mokytojams. Po seminaro vyko meistriškumo kursai su Raseinių meno mokyklos dainavimo skyriaus moksleiviais.

Visą renginį vainikavo koncertas, kuriame dainavo VDU Muzikos akademijos prof. Sabina Martinaitytė ir jos studentai, tarptautinių konkursų laureatai Linmao Zhang, Ugnė Matukaitytė, Rokas Jasikas, Gytis Murauskas, Bingnan Xu ir pianistė bei koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė.