R.Rogers miuziklas „Muzikos garsai“…

…sėkmingas VDU Muzikos akademijos alumnių, studentų ir gimnazistų bendradarbiavimas

2019 m. Kauno J.Jablonskio gimnazijos jaunieji dainininkai, aktoriai ir šokėjai sėkmingai rodo amerikiečių kompozitoriaus R.Rogers miuziklą „Muzikos garsai“. Spektaklio muzikos vadovė VDU Muzikos akademijos alumnė Sonata Radžiūnaitė, spektaklio režisierė ugnė Žirgulė. Pagrindinius vaidmenys spektaklyje vaidina jaunieji gimnazistai Ugnė Stražnickaitė (Marija), Simonas Rimkus (kapitonas fon Trapas), o motinėlės abatės vaidmenį atlieka VDU Muzikos akademijos IIIB studentė Giedrė Cicėnaitė (prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės kl.) Beje, prof. Sabina Martinaitytė ilgą laiką KVMT spektaklyje R.Rogers „Muzikos garsai“ taip pat atliko Motinėlės Abatės vaidmenį.
J.Jablonskio gimnazijos moksleivių spektaklis su pasisekimu buvo parodytas Kauno Kultūros centre, Zapyškyje. Tarptautinės teatro dienos proga spektaklis buvo parodytas Ežerėlio kultūros centre.