XXXVIII tarptautiniai žiemos vokaliniai kursai Lenkijoje

2020 vasario 08 -14 d. jaukų Lenkijos kalnų kurortą Duszniki Zdroj drebino jaunų dainininkų iš Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, Čekijos, Ukrainos balsai. Lietuvą šiuose kursuose atstovavo VDU Muzikos akademijos profesorių Sabinos Martinaitytės ir Audronės Eitmanavičiūtės studentai Aizhan Sultanova, Bingnan Xu ir Gytis Murauskas. Mūsų studentai intensyviai dirbo su Wroclav muzikos akademijos prof. Bogdan Makal , režisieriumi Roberto Skolmovskij , Varšuvos Didžiojo teatro operos studijos vadovais Eytan Pessen ir Mathias Rexroth.
Prof. S.Martinaitytė ir prof. A.Eitmanavičiūtė visą savaitę dirbo su Lenkijos, Čekijos ir Ukrainos dainininkas.
Kiekvieną kursų vakarą vainikuodavo kursų vadovų ir dalyvių koncertai, vykdavę pilnoje F.Chopin dvaro koncertų salėje.