VDU Muzikos akademijos studentai užsieniečiai. Susipažinkite – Aizhan Sultanova

VDU Muzikos akademijoje studijuoja nemažai studentų iš kitų šalių. Viena jų – Aizhan Sultanova studijuoja prof. Audronės Eitmanavičiūtės klasėje koncertinių žanrų dainavimą (I M). Aizhan per nepilnus mokslo metus tapo 2 tarptautinių konkursų laureate. Dalyvavo ne vienoje dešimtyje koncertų Lietuvoje.

Be to, ji tapo tarptautinio neįgaliųjų vaikų ir jaunimo muzikos festivalio „Mes galim“ laureate. Festivalis vyko Maskvoje (Rusija). Jį organizavo labdaros fondas „Geri žmonės“. Jame Aizhan dainavo su garsiais Rusijos roko muzikantais.

Aizhan dalyvavo ir Lietuvoje organizuotame tautinių kultūrų festivalyje „Muzika mus vienija“. Ji – dažnai atstovauja VDU muzikos akademija ir Kazachstano respublikos ambasados Lietuvoje organizuojamuose renginiuose: Duonos šventėje ir kitur.

2019 03 23 Kazachstane švenčiama bene didžiausia metų šventė Pavasario Lygiadienis (Nauryz). Aizhan Sultanova Kazachstano respublikos ambasadoje organizuotoje šventėje vėl sėkmingai demonstravo savo vokalinį meną.