Akademijoje lankėsi delegacija iš Kinijos

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) gegužės 17 – 18 dienomis vizituoja Kinijos Hebėjaus užsienio studijų universiteto (angl. Hebei foreign studies university) atstovai.

Hebėjaus užsienio studijų universiteto svečiai ir VDU atstovai susitikimo metu diskutuoja apie mokslinius projektus ir akademinius tyrimus. Diskusijos metu pristatomos skirtingos Azijos ir Europos akademinės praktikos bei jų svarba universiteto, šalies ir tarptautiniame kontekste.

Kinijos Hebėjaus užsienio studijų universiteto atstovai lankosi neseniai rekonstruotoje Muzikos akademijoje, kur susipažįsta su aukščiausius studijų infrastruktūros kokybės standartus atitinkančiomis erdvėmis. Universiteto kultūros ir meno atstovai užsienio svečiams pristato šiose erdvėse vykdomas akademines ir projektines veiklas bei bendradarbiavimo su Lietuvos bei užsienio meno institucijomis ir atstovais pavyzdžius. Kinijos delegacija ypatingai susidomėjo dainavimo katedros studentais, kurių pasirodymų klausėsi vizito metu.

Susitikimo metu aptariamos tolimesnės VDU ir Hebėjaus užsienio studijų universiteto bendravimo ir bendradarbiavimo galimybės.