Į „Akropolį“ užsukusios kaunietės sulaukė malonios staigmenos

Tarptautinės moters dienos išvakarėse skambiu „Kvarkleto“ vardu pasivadinusi vaikinų grupė surengė malonią ir netikėtą staigmeną kaunietėms ir miesto viešnioms. „Džentelmenų rožė“ – taip pavadintoje akcijoje liejosi muzikos garsai, viliojo aistringojo argentinietiško tango sūkuriai ir buvo išdalyta šimtai rožių.

Muzikinę dovaną moterims Kauno „Akropolyje“ dovanojo VDU Muzikos akademijos studentai Gytis Murauskas (prof. S.Martinaitytės kl.), Povilas Strikaitis (prof. T.Ladigos kl.) ir Simas Kasparavičius, V. Jermolovas. Renginį vedė charizmatiški geriausi draugai bei šios idėjos autoriai – V. Jermolovas ir Dovydas Beržinis, o nuskambėjus pasirodymams visoms gražioje akcijoje sudalyvavusioms moterims buvo padovanota po „Džentelmenų“ rožės žiedą.

Viliojantį argentinietišką tango moterims sušoko Kauno valstybinio muzikinio teatro šokėjas Lukas Gineika ir šokių studijos „Aistra šokiui“ narė Odeta Babičiūtė. Pasirodymo vinimi tapo keturiais balsais a capella atlikti kūriniai: Sinead O’Connor daina „In This Heart“ („Kai tave pamačiau“ – liet.) ir Adele daina „Make You Feel My Love“ („Ach, kaip myliu tave“ – liet.).