Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių prancūziškos dainos festivalį-konkursą „Chantons toujours, chantons ensemble“ atidarė VDU Muzikos akademijos studentės

Visą kovo mėnesį Kaune viešpatavo frankofoniška kultūra. Savo sričių profesionalai, menininkai ir mėgėjai atskleidė prancūzakalbių šalių istorijos, politikos, kultūros, meno bei švietimo subtilybes.

2024 kovo 21 d. Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatro salėje Jurgio Dobkevičiaus progimnazija kartu su Kauno švietimo inovacijų centru ir Institut Francais Lithuanie surengė jau 22 – ą Kauno miesto ir rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių prancūziškos dainos festivalį-konkursą „Chantons toujours, chantons ensemble“. Festivalyje prancūziškas dainas dainavo net 16 Kauno miesto ir Kauno rajono mokyklų dainorėliai.

Festivalį – konkursą „Chantons toujours, chantons ensemble“ atidarė ir prancūzų kompozitorių vokalinę muziką atliko VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės studentės, tarptautinių konkursų laureatės 1B Liepa Dabriškaitė, 2B Ugnė Stražnickaitė ir 4B Emilija Bagdonaitė. Solistėms akomponavo prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

Jean paul Martini, „Plaisir d’amour“ – Liepa Dabriškaitė

Reynaldo Hahn, „Reverie“ – Ugnė Stražnickaitė

Pauline Viardot, Air des Barigoule, op. „Cendrillon“ – Emilija Bagdonaitė

Nuotraukos iš asmeninio archyvo.