Muzikos akademijos svečias – Aleksandro Poelujevo

Muzikos akademijoje lankėsi akordeono meistras – Aleksandro Poelujevo, kuris čia pat surengė ir nemokamą koncertą. Aleksandro kelias į muzikos aukštumas prasidėjo vaikų klubo „Erelis“ muzikos studijoje pas mokytoją A. S. Šačnevą. 1991 metais jis pradėjo lankyti Čaikovskio vardo vaikų muzikos mokyklą, o po penkių metų įstojo į Rostovo aukštesniąją menų mokyklą Rusijos Federacijos nusipelniusio meno veikėjo dėstytojo S. S. Galkino klasę.

Poelujev koncertavo Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, JAV, Kinijoje, Nyderlanduose, Slovakijoje, Vengrijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje, Bulgarijoje, Baltarusijoje ir daugelyje Rusijos miestų.

Šiuo metu Aleksandro aktyviai koncertuoja, dalyvauja tarptautinių akordeonistų ir bajanistų konkursų vertinimo komisijų darbe, veda meistriškumo pamokas, be to, jis yra Tarptautinio festivalio „Akordeon Plius“ meno vadovas.

Atlikėjo repertuare skamba įvairių stilių ir žanrų muzika: nuo Baroko epochos kūrinių iki moderniausių akademinių opusų bei estradinių pjesių. Paskutiniu metu solisto repertuarą papildė savo kūrybos muzika bei transkripcijos akordeonui, naudojant šiuolaikinius garso efektus.

Aleksandro Poelujevo atlikimo braižui būdingas aukštas instrumento valdymo meistriškumo lygis, nepriekaištinga technika bei artistiškumas.