Prezidento Valdo Adamkaus jubiliejaus iškilmės

Savo 90 – ąjį gimtadienį lapkričio 3 dieną paminėjęs, Prezidentas Valdas Adamkus gimtadienio sveikinimų klausėsi ilgiau. Lapkričio 5 – ąją gausūs, 700 iškiliausių Lietuvos žmonių, sveikinimai skambėjo Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje. Muzikos garsų jūroje atvykstančius svečius lydėjo grupė „Drums 2 Accordions“ bei Lina Rovaitė. Visos šventės metu netrūko muzikinių pasirodymų, kuriuos dovanojo VDU kamerinis orkestras (vyr. Dirigentas Jonas Janulevičius), kartu su talentingaisiais Muzikos akademijos atlikėjais: Luku Katinu (akordeonas), Benu Muntrimu (mušamieji) bei vokalistais: džiazo katedros vedėja Juste Sakalyte ir buvusiais akademijos studentais Ingrida Kažemėkaite ir Andriumi Apšega.

prezidentui-90-1prezidentui-90-70-1prezidentui-90-48prezidentui-90-43prezidentui-90-54prezidentui-90-66prezidentui-90-80prezidentui-90-81