Sveikiname doc. Danielių Vėbrą, apdovanotą šventine „Fortūna“ už ilgametį indėlį į scenos meną

„Tarptautinės teatro dienos išvakarėse Kauno miesto savivaldybė tradiciškai surengė iškilmingą profesionalių kūrėjų, aktorių ir režisierių apdovanojimų ceremoniją. Kauno kultūros centre už ryškiausius metų nuopelnus ir viso gyvenimo pasiekimus teatralams įteiktos „Fortūnos“ statulėlės, padėkos ir miesto premijos.

„Tarptautinė teatro diena – puiki proga padėkoti jums. Už sukurtus darbus, įgyvendintas idėjas, pasiekimus bei įkvėpimą, kurį kaskart, pakilus scenos uždangai, dovanojate žiūrovams.

Teatras Kaune skaičiuoja jau antrą šimtmetį. Čia užaugo daugybė profesionalų, kurie savo talentu džiugina ne tik Lietuvos, bet ir viso pasaulio publiką. Teatralai turi didelę įtaką visuomenei – plečia akiratį, kviečia reflektuoti, įsiklausyti. Tegul jūsų kūrybinė ugnis ir toliau liepsnoja, augindama norą dalintis savo įkvėpimu ir talentu“, – į kūrėjus kreipėsi Kauno vicemeras Mantas Jurgutis.

Ypatingas vakaro apdovanojimas – šventinė „Fortūna“ – už ilgametį indėlį į scenos meną įteikta dainininkui, pedagogui Danieliui Vėbrai.

„Su švente visus! Netikėta ir malonu. Kai kasdien darai darbus, kuriuos turi padaryti, tai negalvoji, ar tave kažkas stebi, ar esi reikalingas, matomas. Negalvoji apie tai, kad gausi kažkokius apdovanojimus.

Tuo pačiu tai labai malonu. Ir kyla Hamletiškas klausimas: „kaip toliau?“. Manau, kad ir toliau viskas turi vykti ta pačia kryptimi. Darbas, kuris linksmina žmones, turi ir kūrėjui nešti lygiai tą patį. Dėkoju teatralų šeimai, Kauno valstybinio muzikinio teatro šeimai, mūsų mielo miesto Kauno šeimai ir visai Lietuvai“, – skambant audringiems publikos plojimams kalbėjo laureatas D. Vėbra“.

Visą straipsnį skaitykite:

Kauno miesto savivaldybė Kaunas nusilenkė ryškiausioms teatro asmenybėms: aidint ovacijoms įteiktos „Fortūnos“