Valstybines šventes VDU MA studentai sutinka koncertuodami

VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir doc. Audronės Eitmanavičiūtės studentai valstybines šventes sutiko intensyviai koncertuodami.

Kovo 10-ąją dieną:

1. 11 val. Daura Buivydė, Monika Pleškytė, Jurgis Jarašius ir Rapolas Baranauskas LR himną giedojo II Baltijos ir Juodosios jūrų forumo renginyje VDU Didžiojoje salėje.

2. 12 val. Prof. Sabina Martinaitytė, doc. Audronė Eitmanavičiūtė, Giedrė Cicėnaitė, Gytis Murauskas, Rokas Jasikas, Gabrielė Skromanaitė dovanojo lietuvių kompozitorių dainas kauno Veršvų gimnazijos moksleiviams ir mokytojams.

3. 17 val. Ilgakiemio centro salėje Prof. Sabina Martinaitytė, doc. Audronė Eitmanavičiūtė, Gabrielė Kuzmickaitė, Monika Pleškytė, Gabrielė Skromanaitė, Rapolas Baranauskas ir Martynas Žukauskas atliko koncertinę programą „Lietuva – dainuojame Tave“.

Kovo 11 d.:

1. 13.30 Lietuvos politinių kalinių ir Tremtinių sąjungos kvietimu pianistė Kotryna Kaklauskaitė ir dainininkai Daura Buivydė, Jurgis Jarašius, Monika Pleškytė ir Rapolas Baranauskas koncerte „Linksminkimos“ atliko smagią operečių ir miuziklų programą.

2. 14 val. Prof. Sabina Martinaitytė, doc. Audronė Eitmanavičiūtė, Martynas Žukauskas, Gytis Murauskas, Gabrielė Skromanaitė  koncertavo Ringaudų bendruomeni „Lietuva- dainuoju Tau“.

Baltijos ir Juodosios jūrų forumo renginyje VDU Didžiojoje salėje

Lietuvių kompozitorių dainos skiriamos Kauno Veršvų gimnazijos moksleiviams ir mokytojams

„Lietuva – dainuojame Tave“

2017 03 11 Tremtinių sąjunga, D.Buivydė, J.Jarašius, M.Pleškytė, R.Baranauskas