27 Pažaislio muzikos festivalio uždarymo koncerte karaliavo opera Carmen

2022 rugpjūčio 28 d. Pažaislio muzikos festivalio publika sugrįžo į vienuolyno didįjį kiemą. Čia festivalį uždarė paskutinis jo koncertas. Dažniausiai pasaulyje statomos Georges‘o Bizet operos „Carmen“ ištraukas atliko Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, Kauno valstybinis choras,

VDU Muzikos akademijos alumnė, prof. Sabinos Martinaitytės studentė Monika Pleškytė), Antoinette Dennefeld, Edgaras Montvidas, Kostas Smoriginas, koncertui dirigavo Gintaras Rinkevičius. Beje, kylanti žvaigždė Prancūzijoje – Antoinette Dennefeld Lietuvoje viešėjo pirmą kartą.

Rugpjūčio 28 d. 19:00 Pažaislio vienuolyne

BAIGIAMASIS KONCERTAS

Atlikėjai

LIETUVOS VALSTYBINIS SIMFONINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius

KAUNO VALSTYBINIS CHORAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas Robertas Šervenikas

Solistai:

MONIKA PLEŠKYTĖ (sopranas)

ANTOINETTE DENNEFELD (mecosopranas)

EDGARAS MONTVIDAS (tenoras)

KOSTAS SMORIGINAS (bosas)

Dirigentas GINTARAS RINKEVIČIUS

Programoje
Georges Bizet – Ištraukos iš operos KARMEN

Palydėjome vasarą ir 27ąjį Pažaislio festivalį su kastanjetėmis! Iki kitos vasaros….tikėkimės šis išprotėjęs pasaulis vis dar suksis – sako festivalio meno vadovas Edgaras Montvidas.