Akimirkos iš koncerto „Su muzika aplink pasaulį“

Balandžio 27 d. Nacionaliniame M.K.Čiurlionio dailės muziejuje vyko koncertas „Su muzika aplink pasaulį“. Koncerto atlikėjai – lekt. Raminta Vaicekauskaitė (sopranas), Silvija Beatričė Petkevičiūtė (fortepijonas), Deividas Dombovskis (akordeonas).  Skambėjo įvairių šalių vokalinė ir instrumentinė muzika“.
Žurnalistė, politikė Audronė Jankuvienė ypatingai akcentavo Silvijos Beatričės Petkevičiūtės koncertinį pasirodymą: „kas neturi sparnų, kartais pakyla aukščiau už tuos, kurie juos turi. Kas tiki stebuklais, tas neturi baimės ir įveikia visas kliūtis. Kas nemato akimis, tas stipriau jaučia širdimi. Šiandien Silvija Beatričė (Petkevičiūtė – admin. pastaba) baigia VDU Muzikos akademijos magistrą. Tai unikalu ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Nes ji – neregė pianistė. O dar – sodraus balso vokalistė, kurią pirmą kartą išgirdau prieš keletą metų Druskininkų bažnyčioje ir tik vėliau sužinojau jos istoriją. Ypatingai talentingas jaunas žmogus. Kurianti muziką ir eiles, išleidusi poezijos knygą. Mokanti penkias užsienio kalbas.
Silvija Beatričė pasirodė esanti stipresnė už tuos, kurie ją stabdė, stūmė atgal, sakydami, kad „tu negalėsi, nesugebėsi, tau čia ne vieta“. Tegu jie dabar ateina jos pasiklausyti ir atsiprašyti.
Kilk aukštyn, Silvija Beatriče!“