Akimirkos po prof. Tomo Ladigos klasės studentų koncerto „Dainos pakylėti“

Balandžio 24 d. Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre vyko VDU Muzikos akademijos dainavimo katedros prof. Tomo Ladigos klasės studentų koncertas „Dainos pakylėti“.

Gausiai į po nuostabios akustikos skliautus susirinkusiai ir aplodismentų nešykštėjusiai anykštėnų publikai savo dainavimu dalinosi sopranai Eidvilė Kadytė (M2) ir Ugnė Alaburdaitė (B4), tenoras Arnoldas Vaznelis (B4) ir bosas – baritonas Mindaugas Simutis (B3). Fortepijonu jiems pritarė klasės koncertmeisterė Rūta Blaškytė.

Jaunųjų dainininkų pasirodymo pasiklausyti atvyko ir komplimentų negailėjo pirmasis atkurtojo Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Algirdas Avižienis, ilgametis PAB vicepirmininkas ir garbės narys.

Visi liko pakylėti ne tik dainų, bet ir patirtų kelionės įspūdžių.