Didžiuojamės ir sveikiname „Fortūnos“ laureatę Gabrielę Bukinę

1996 m. įsteigtų apdovanojimų laureatams kasmet įteikiamos skulptoriaus Stasio Žirgulio kurtos „Fortūnos“ statulėlės, diplomai bei „Padėkos Fortūna“ už viso gyvenimo nuopelnus teatro menui. Šiemet Apdovanojimų konkurse dalyvavo 7 įstaigos: Kauno valstybinis lėlių teatras, Kauno miesto kamerinis teatras, Kauno šokio teatras „Aura”, Kosmos Theatre, Šokio trupė ULNA, Kauno valstybinis muzikinis teatras ir Nacionalinis Kauno dramos teatras, kurios komisijos verdiktui pateikė net dvi dešimtis kūrinių.

Nugalėtojus išrinko profesionali komisija, kurią sudarė: teatrologės Doc. Dr. Rūta Mažeikienė (pirmininkė), Doc. Dr. Ina Pukelytė ir Lekt. Dr. Deimantė Dementavičiūtė-Stankuvienė, muzikologė Beata Baublinskienė ir Skulptorius Danielius Sodeika.

2022 kovo 21 d. laureatams iškilmingai įteiktos 7 „Fortūnos“ statulėlės.

Jaunoji dainininkė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, Kauno Valstybinio muzikinio teatro solistė, VDU Muzikos akademijos asistentė – alumnė Gabrielė Bukinė tapo Kauno teatralų apdovanojimų „Fortūna“ laureate. Ji buvo apdovanota už abu pirmuosius savo vaidmenis teatre: Už Violetos Valeri vaidmenį operoje „Traviata“ ir Donos Fiorilos vaidmenį operoje „Turkas Italijoje“.  Beje, pirmąją savo „Fortūną“ UŽ Violetos Valeri vaidmenį gavo ir Gabrielės mokytoja profesorė Sabina Martinaitytė.

Socialiniuose tinkluose Gabrielė rašo: „Trūksta žodžių apibūdinti jausmą, kurį išgyvenu. Visas vidus alsuoja didžiule padėka. Padėka už tai, kokius žmones, galimybes ir patirtis man siuntė likimas. “.

„Ši garbinga ,,Fortūnos” statulėlė man nėra įrodymas, kad pasiekiau kažkokį tikslą. Ji man ženklas, kad einu teisingu keliu, kuris dar, tikiu, labai labai ilgas ir nenuspėjamas”.