Finaliniai tarptautinio festivalio „XIX Muzyczny Ogród Liczyrzepy Bukowiec 2022“ akordai

2022 rugpjūčio 7 d. nuskambėjo paskutinis XIX tarptautinio festivalio „Europos solistai kalnų dvasios šalyje 2022“ koncertas „Miłość i Opera“ vyko subtiliai išpuoselėtame Cieplic‘ų parke. Itin gausiai susirinkusi publika labai šiltai priėmė visus solistus, bet daugiausia aplodismentų atiteko tarptautinių konkursų laureatui, dabar jau VDU Muzikos akademijos prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės alumnui Gyčiui Murauskui, kuris labai jausmingai padainavo Jonteko rečitatyvą ir ariją iš S. Moniuszk‘os operos „Halka“, o nuotaikingą L. Denza dainą „Funiculi, funicula“ teko kartoti.   Jame dainavo ir VDU Muzikos akademijos prof. S. Martinaitytės studentai Gytis Murauskas (Alumnas), 3B studentas Kristupas Bauža ir sėkmingai įstojusi į 1B kursą jaunoji Ugnė Stražnickaitė.

Štai kelios festivalio direktorės ir koncertų vedančiosios Dominikos Łukasiewicz mintys, paskelbtos socialiniuose tinkluose: „Za nami ostatni – finałowy koncert „Miłość i Opera“ w Cieplicach!! W ten sposób kończy się XIX Muzyczny Ogród Liczyrzepy Bukowiec 2022 .

Niesamowici młodzi, zdolni ludzie. Fantastyczna kadra Profesorska! Czas wytężonej pracy, artystycznych uniesień i ponadczasowej muzyki wokalnej: operowej, operetkowej, musicalowej .

Ogromne wyrazy wdzięczności dla Pani Profesor Sabine Martinaityte, Pana Profesora Bogdana Makala oraz Pani Profesor Audrone Eitmanaviciute i Pani Barbary Sas

Dziękuję również Dyrektorowi Panu Łukaszowi Hadzie – Związek Gmin Karkonoskich za wszystkie ugaszone pożary i czuwanie nad całością przedsięwzięcia!!

Dziękuję, że byłam częścią tej muzycznej historii “.

Tarptautinių meistriškumo kursų vadovai VDU Muzikos akademijos prof. Sabina Martinaitytė, Wroclav. K. Lipinski muzikos akademijos prof. Bogdan Makal ir paskutinio koncerto dalyviai.