Helsinkyje koncerte Ukrainos palaikymui dainavo ir mūsų alumnė Aizhan Sultanova

2022 kovo 13 Helsinkio Suomių – Vaikų kultūros centre „Musikantit“  (Finland) sausakimšoje salėje vyko Labdaros koncertas Ukrainai palaikyti.  Jame savo dainas dainavo ir VDU Muzikos akademijos alumnė Aizhan Sultanova (prof. A. Eitmanavičiūtės ir prof. S. Martinaitytės kl.). Koncerto metu surinktos lėšos skirtos nuo karo nukentėjusiems Ukrainos vaikams.

VDU Muzikos akademijoje ji studijavo koncertinių žanrų dainavimą. Šiuo metu Aizhan dabar dirba Helsinkio muzikos produkcijos firmoje „Z music OY“. Čia ji turi galimybę atsiskleisti visiems savo talentams. Aizhan pati dainuoja, moko dainavimo  kitus ir kuria dainas. Be to, Aizhan dirba pedagoginį darbą children’s cultural center „Musikantit“. Jos klasėje 11 jaunųjų dainininkų. Jų tarpe ne tik suomiai, bet ir rusai, ukrainiečiai, estai.