Kauno Žalgirio arenoje koncertavo italų grupė IL VOLO kartu su VDU Muzikos akademijos studentų simfoniniu orkestru

Spalio 12d.  Kauno Žalgirio arenoje koncertavo italų grupė ILVOLO (Piero Barone, Ignazio Boschetto and Gianluca Ginoble).

Po ilgos pertraukos ir pasiilgusi savo gerbėjų mūsų šalyje viena populiariausių vokalo grupių pasaulyje „Il Volo“ grįžta į Lietuvą, kur spalio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje pristatė savo naujausią programą.

Jauni, žavūs ir be galo talentingi popoperos trio „Il Volo“ nariai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble jau beveik penkiolika metų džiugina gerbėjus visame pasaulyje nepriekaištingu populiariausių dainų atlikimu ir balsais, kurie paliečia giliausias širdies kerteles.

Nuo pat trio susibūrimo pradžios 2009 m. jo populiarumas, pasiekimai ir šlovė tik auga. Pirmieji italų atlikėjai, pasirašę sutartį su „Sony Music“, „Latin Grammy“ apdovanojimai ir nominacijos, koncertai su Barbra Streisand, Placido Domingo, Erosu Ramazotti, 2015 m. užimta trečia vieta „Eurovizijos“ konkurse, pasirodymas Nobelio premijos teikimo ceremonijoje, „Formulės 1“ vieno iš etapo atidarymo svečiai, daugiau nei dešimt albumų – tai tik maža dalis „Il Volo“ pasiekimų.

Po ilgos pertraukos dėl pandemijos suvaržymų trio pradėjo koncertuoti ir surengė gastroles 4-iuose žemynuose – Japonijos, Kanados, JAV, Australijos, didžiųjų Europos miestų gyventojai vėl galėjo gyvai išgirsti šiuos tris kerinčius balsus ir jų atliekamas aukso raidėmis į muzikos istoriją įrašytas dainas.

2023 m. tęsdami gastroles po Europą į savo turą „Il Volo“ įtraukė ir Kauną, kur spalio 12 d. atliko visų laikų žinomiausius hitus.

Kauno „Žalgirio“ arenoje kartu su „Il Volo“ nuostabią vakaro atmosferą kūrė Jono Janulevičiaus vadovaujamas VDU Muzikos akademijos studentų simfoninis orkestras. Dirigentas – Mantas Jančiauskas.

Kelios akimirkos iš koncerto