Koncertas senjorams „Rudenėja…“

2022 spalio 20 d. 15 val. K. ir M. Petrauskų muziejus ir VDU Muzikos akademija kvietė į koncertą Rudenėja…“ , skirtą Pagyvenusių žmonių mėnesiui.

Spalis – senjorų mėnuo! Šia proga, Miko ir Kipro Petrauskų namai ir VDU Muzikos akademija dovanojo koncertą, kuriame skambėjo A. Raudonikio, A. Šenderovo, B. Gorbulskio, L. Abario, L. Arditi, G. Donizetti, G. Rossini, V. Bellini ir kt. kompozitorių dainos, arijos ir duetai. Tokio publikos anšlago nesitikėjo nei muziejaus darbuotojai, nei atlikėjai.

Koncerte dainavo VDU Muzikos akademijos profesorių S. Martinaitytės, A. Eitmanavičiūtės ir lektorės G. Bukinės studentai Ugnė Matukaitytė, Emilija Bagdonaitė, Ieva Vaivadaitė, Violeta Šimoliūnaitė, Neringa Bukauskaitė, Ugnė Stražnickaitė, Deimantė Bačiulytė, Marius Bytautas, Kristupas Bauža, Ilja Plotnikov, Paulius Katiliavas, Juozas Sutkaitis, Jiahao Liang (Kinija). Jiems talkino pianistės Živilė Kudirkaitė, Domantė Matulevičiūtė ir prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

Koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė

PROGRAMA

1. R. Quilter, „O mistress mine“, 3 Shakespeares songs – M. Bytautas, Ž. Kudirkaitė;
  2. R. Quilter, „Blow, blow thou winter wind“ 3 Shakespeares songs – M. Bytautas, Ž. Kudirkaitė;
  3. V. Banaitis, „Mano džiaugsmui“ – N. Bukauskaitė, D. Matulevičiūtė

4. Kinų kompozitoriaus daina, „Prisimenu tėvynę“ – Jiahao Liang, Ž. Kudirkaitė

5. J. Kander, „Theme from New York“ – Jiahao Liang, Ž. Kudirkaitė

6. G.Giordani, aria „Caro mio ben“ – J. Sutkaitis , A. Eitmanavičiūtė

7. A.Stradella, aria „Cosi, Amor, mi fai languir“ – D. Bačiulytė, A. Eitmanavičiūtė

8. G.Pergolesi, arietta „Se tu m’ami“ – U. Stražnickaitė, A. Eitmanavičiūtė

9. W. A. Mozart, Aria der Bastienne, op. „Bastien und Bastienne“ – V. Šimoliūnaitė, A. Eitmanavičiūtė

10. V. Herbert, Greta’s Tyrolean song, op. „The singing girl“ – I. Vaivadaitė, A. Eitmanavičiūtė

11.  R.Leveridge, „The beggar’s song“ – K. Bauža, D. Matulevičiūtė;

12. L. Abaris, „Jūra“ – J. Sutkaitis, A. Eitmanavičiūtė

13. B. Gorbulskis, „Atmintis“ – I. Plotnikov, A. Eitmanavičiūtė

14. A. Šenderovas, 2 dainos iš vok. ciklo „Karvė ėdė šieną“: „Jeigu būtų“ ir „Baltoji pelėda“– P. Katiliavas, D. Matulevičiūtė;

15. G. Rossini, cavatina di Adelaide, op. „Adelaide borgogna“ – E. Bagdonaitė, A. Eitmanavičiūtė;

16. G. Rossini, cavatina Ormondo, op. „L’Inganno felice“ – K. Bauža, A. Eitmanavičiūtė;

17. G. Donizetti, Cavatina Don Pasquale, op. “ Don Pasquale“ – P. Katiliavas, A. Eitmanavičiūtė;

18. V. Bellini, Cavatina di Norma, op. „Norma“ – U. Matukaitytė, A. Eitmanavičiūtė;

19. L.Arditi, duetas „Una Notte D‘Amore“ – U. Matukaitytė, E. Bagdonaitė, D. Matulevičiūtė;

20. E. Kalmann, Husarų maršas, operetė „Cirko princesė“ – K. Bauža, P. Katiliavas+ visi; A. Eitmanavičiūtė.

Nuotraukos iš asmeninio archyvo ir fotografės K. Karamel.