Koncertas, skirtas Prof. Kaziui Stonkui atminti

2021 metų gruodžio 10 dieną Anapilin iškeliavo vienas ryškiausių Lietuvos akordeonistų – Kazys Stonkus.  Jis buvo  atlikėjas, Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijos profesorius, akordeono skyriaus vedėjas. Kazys Stonkus – nuolatos koncertuojantis akordeonistas – solistas  ir  įvairių ansamblių dalyvis. Jo koncertinės gastrolės ir įrašų sesijos driekėsi per visą pasaulį. Kazys buvo gerai žinomas tarptautinėje akordeono bendruomenėje, tarptautinių asociacijų aktyvus narys. Jo dėka Lietuvoje buvo surengti žymiausi tarptautiniai akordeono konkursai.

Norėdami pagerbti jo atminimą sausio 30 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje, scenos draugai, kolegos, studentai susiburs jam skirtame koncerte. Kazys Stonkus buvo įvairiapusiškas muzikantas, toks bus ir koncertas. Nuo klasikos, džiazo iki pop muzikos. Koncerte dalyvaus: saksofonininkas Petras Vyšniauskas, operos solistė Asta Krikščiūnaitė, dainininkas Egidijus Sipavičius, Čiurlionio kvartetas, dainininkė Rasa Rapalytė, pianistas Daumantas Slipkus, smuikininkas Vytautas Mikeliūnas, dainininkas Viktoras Malinauskas, gitaristas Tadas Grajauskas, multiinstrumentalistas Leonardas Bėkša, buvę studentai Augustinas Rakauskas, Laimonas Salijus, Vytenis Danielius, Monika Ryškutė, Audrius Daučianskas, Žygimantas Baltrūnas, ansamblis Nostalgija, instrumentinė grupė U’Elements, koncertą ves Viktoras Gerulaitis.

Koncertas vyks sausio 30 dieną, 17 valandą, Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Koncertas nemokamas. Būtina registracija el. p. info@akordeonas.lt.