KONCERTAS „VIETOS PO SAULE PAKANKA VISIEMS“

Kauno miesto muziejus ir VDU Muzikos akademija kvietė į koncertą – dainų popietę „Vietos po saule pakanka visiems“.

Gegužės 2 d. 16 val. Miko ir Kipro Petrauskų namuose skambėjusiame koncerte „Vietos po saule pakanka visiems“ muzikavo VDU Muzikos akademijos prof. Audronės Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai mecosopranas Emilija Bagdonaitė, baritonas Tovmas Tovmasyan (Armėnija), pianistas Vardan Gyodakyan (Armėnija) bei doc. B. Andriuškevičienės kl. studentė pianistė Mariia Kurhuzova (Ukraina).

PROGRAMA

1. G. Rossini, Aria di Tancredi, op. „Tancredi“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova;
  2. J. Brahms, „Alte Liebe“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova;
  3. R. Quilter, „Come away, Death“, voc. c. „Five Shakespeares song“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan;
  4. R. Quilter, „The sea-bird“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan;
  5. L. Ronald, „Deep in the Heart of a Rose“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan;
  6. L. Rozycki, „Ein Schwan“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova;
  7. F. Liszt, „Die drei zigeuner“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova;
  8. M. K. Oginskis, „Le dernier“ – „Paskutinė graži rudens diena“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan.
  9. Gehuny Tchtychyan, “Ararat“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan;
  10. E. Abramyan, „Es išum em ačkero ko“ – T. Tovmasyan, V. Gyodakyan;
  11. G. Kuprevičius, „Vilniaus gatvelės“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova;
  12. F. Barbieri, Canciom de la Paloma, Aire de Zapateado, zarz. „El barberillo de Lavapies“ – E. Bagdonaitė, M. Kurhuzova.