Kviečiame į koncertą „LYRIŠKAS SMUIKO IR ORKESTRO DIALOGAS”, atlikėja – Deimena Petkauskaitė ir Kauno simfoninis orkestras

Naujosios kartos smuikininkė DEIMENA PETKAUSKAITĖ yra tarptautinių konkursų laureatė. Iki šiol yra laimėjusi daugiau nei 20 prizinių vietų respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Už indėlį į kultūrą smuikininkė 2011 m. buvo apdovanota LR prezidentės Dalios Grybauskaitės. Deimena pelnė Lietuvos Karalienės Mortos premijos laureatės vardą bei premiją. Keletą kartų laimėjo Roderick F. Tuck paramos ir labdaros fondo stipendiją. Koncertavo su Lietuvos Kameriniu orkestru bei Kauno miesto simfoniniu orkestru, dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose bei respublikiniuose festivaliuose. Baigusi Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, Deimena 2015 m. pradėjo studijuoti Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, profesoriaus Raimondo Butvilos smuiko klasėje.

KAROLIS VARIAKOJIS – vienas ryškiausių lietuvių jaunosios kartos dirigentų. Dirigavimo bakalauro ir magistro studijas baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas profesorių Juozą Domarką. K. Variakojis yra šiuolaikinės muzikos ansamblio „Synaesthesis“ įkūrėjas ir dirigentas. Jis yra Kauno miesto simfoninio orkestro dirigentas bei Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro vyriausiasis dirigentas, taip pat kaip kvietinis dirigentas koncertuoja su pagrindiniais Lietuvos orkestrais: Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatro bei Lietuvos kameriniu orkestrais.

Koncerto organizatorius:
KĮ Kauno miesto simfoninis orkestras
Tel. (8 37) 204 589
El. p. kaunosimfoninis@yahoo.com
www.kaunosimfoninis.lt

LYRIŠKAS SMUIKO IR ORKESTRO DIALOGAS | kakava.lt