Labdaros akcijoje „Radarom“ dalyvavo ir VDU Muzikos akademijos alumnė Irina Krasnenko

Labdaros akcijoje „Radarom“ dalyvavo ir VDU Muzikos akademijos alumnė

Irina Krasnenko

Antrus metus vykstant negailestingam karui Ukrainoje, Lietuva nepavargo jos remti. Įvairiose akcijose, kurias organizuoja įvairios labdaringos organizacijos aktyviai dalyvauja ir muzikantai. Vienoje iš tokių akcijų dainavo ir VDU Muzikos akademijos alumnė, ukrainietė Irina Krasnenko (prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės kl.).

Socialiniuose tinkluose Irina rašė: „24го лютого 2024 року, в такий болісний день для України, я мала честь співати разом з литовськими колегами на благодійному концерті в підтримку України. Литва зібрала понад 8 563 000 євро, які пішли на потреби української армії. Неймовірно! Велика шана і вдячність! „ – „2024 metų vasario 24-ąją, tokią skaudžią Ukrainai dieną, man teko garbė kartu su kolegomis iš Lietuvos dainuoti labdaros koncerte Ukrainai paremti. Lietuva surinko daugiau nei 8 563 000 eurų, kurie atiteko Ukrainos kariuomenės reikmėms. Neįtikėtina! Didelė pagarba ir dėkingumas! “