Muzikinės vasaros akimirkos

Liepos 4 d. Pažaislio muzikos festivalis kvietė į nemokamų edukacinių koncertų ciklo „Pažink“ renginį Akmenėlių dvare, Pakruojo rajone.
Klausytojams retro dainų programą dovanojo VDU Muzikos akademijos magistrai tenoras Gytis Murauskas (prof. S.Martinaitytės kl.) ir akordeonininkas Vytenis Danielius (prof. K.Stonkaus kl.).

Rugpjūčio 20 d. Iki šiol Kauno marių vilnimis skriejusi nemari valsų karaliaus Johanno Strausso muzika šiemet persikėlė į jaukų Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodą.
„Johann Strauss muzika rožyne“ – čia jausmingą popietę XXV Pažaislio muzikos festivalio publikai dovanojo Vytauto Lukočiaus diriguojamas Vytauto Didžiojo universiteto kamerinis orkestras, šmaikštusis muzikologas Viktoras Gerulaitis ir keturi puikūs solistai: sopranas Ieva Goleckytė, sopranas Monika Pleškytė, baritonas Andrius Apšega (visi trys solistai yra VDU MA alumniai, buvę prof. S.Martinaitytės studentai) ir VDU MA lektorius Mindaugas Zimkus.

Rugpjūčio 1 d. VDU Muzikos akademijos magistrai Gytis Murauskas (prof. S.Martinaitytės kl.) ir Vytenis Danielius (prof. K.Stonkaus kl.) dalyvavo dalyvavo Ariogaloje vykusiame tremtinių, politinių kalinių ir kovotojų už laisvę sąskrydyje „Su Lietuva širdyje“.

Rugpjūčio 23 d. Kauno kultūros centras LR istorinės prezidentūros sodelyje įkūrė Muzikos ir edukacijų parką, „Baltijos kelias-mums pakeliui“, kuriame vėl skambėjo VDU Muzikos akademijos magistrų Gyčio Murausko (prof. S.Martinaitytės kl.) ir Vytenio Danieliaus (prof. K.Stonkaus kl.) atliekamos muzikos garsai.