Muzikos akademijoje viešėjo ir vedė meistriškumo kursus Džiazo katedros studentams Zara McFarlane-viena talentingiausių ir ryškiausių šių dienų britų džiazo vokalisčių

Balandžio 28d. Muzikos akademijoje viešėjo ir vedė meistriškumo kursus Džiazo katedros studentams Zara McFarlane – viena talentingiausių ir ryškiausių šių dienų britų džiazo vokalisčių.

Britų radijo stoties „Jazz FM” du kartus geriausia šalies džiazo dainininke išrinkta atlikėja.

Džiazą, regį, soulą, folką savo kūryboje derinanti atlikėja – jau daugiau nei dešimtmetį gerai žinoma tarptautinėje džiazo scenoje.

Iš Jamaikos kilusios artistės karjeros „krikštatėviu“ laikomas įžymus britų didžėjus ir radijo laidų vedėjas Gillesas Petersonas, padėjęs atrasti ne vieną džiazo scenos talentą.

Geriausia džiazo atlikėja ji pripažinta Jungtinėje Karalystėje vykstančiuose MOBO ir „Urban Music Awards“ apdovanojimuose. Dainininkės pasirodymai vyksta visame pasaulyje – jos koncertą Stambulo džiazo festivalis paskelbė vienu geriausių programoje.

2018-aisiais Zara pati tapo BBC jaunųjų džiazo muzikantų apdovanojimų komisijos nare.

Naujausias dainininkės albumas „Songs of An Unknown Tongue“ – įkvėptas Jamaikos, iš kurios atlikėja yra kilusi.

Kaupdama įkvėpimą ir patirtis, Zara keliavo į savo protėvių gimtinę, tyrinėjo jos istoriją, ieškojo unikalių ritmų, būdingų šiai šaliai. Rezultatas – muzikinių nuotykių ir originalių garsų kupinas įrašas, dar labiau išpopuliarinęs šią dainininkę.

Daugiau informacijos interneto svetainėje www.kaunasjazz.lt