Padėkos vakaras Kauno miesto muziejuje

2023 01 12 Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje vyko Kauno miesto muziejaus padėkos vakaras. Jame dainavo VDU Muzikos akademijos prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės studentai, tarptautinių konkursų laureatai Ieva Vaivadaitė, Emilija Bagdonaitė, Kristupas Bauža, Ugnė Matukaitytė, Paulius Katiliavas. Pianistė ir vakaro vedėja prof. A. Eitmanavičiūtė . Prof. S. Martinaitytė ir A. Eitmanavičiūtė taip pat apdovanotos Kauno miesto muziejaus direktoriaus Gabrieliaus Sužiedėlio Padėkos raštais „Už istorijos saugojimą ir nepakeičiamą pagalbą įgyvendinant prasmingas veiklas. Studentai taip pat neliko be dovanų.

PROGRAMA

1. V. Kernagis, „Baltas paukštis“ – visi koncerto dalyviai;

2. N. Brodszky, „Be my love“ – P. Katiliavas;

3. J. M. Lacalle, „Amapola“ – I. Vaivadaitė;

4. V. Herbert, Duo Simon and Lizette, op. „Naughty Marietta“ – K. Bauža, E. Bagdonaitė;

5. F. Loewe, Elizos daina, miuz. „Mano puikioji ledi“ – E. Bagdonaitė;

6. L. Arditi, duo „Una notte d‘amore“ – U. Matukaitytė, E. Bagdonaitė;

7. A. Barbieri, Cancion des Robinson Crusoe, zarz. „Robinson Crusoe“ – K. Bauža;

8. G. Verdi, Bolero di Elena, op. „i vespri Siciliani“ – U. Matukaitytė;

9. E. Calmann, Husarų maršas, op. „Cirko primcesė“ – K. Bauža, P. Katiliavas+ merginos;