Pasigėrėjimo vertas „Metų kaunietė 2021“ dalyvių dvidešimtukas, palaikykime doc. Nomedą Kukulskienę ir Asist. Gabrielę Bukinę

13. Nomeda KUKULSKIENĖ – solistė, sukūrusi daug įsimintinų vaidmenų, Kauno M.Petrausko scenos menų ir A.Kačanausko muzikos mokyklų klasikinio dainavimo mokytoja ekspertė, VDU Muzikos akademijos docentė, už aukštus akademinius rezultatus, ilgametę aktyvią, kūrybingą pedagoginę veiklą, įvertinta 2021 m. Kauno metų mokytojos vardu. Jos auklėtiniai yra respublikinių, tarptautinių festivalių, konkursų diplomantai ir laureatai.

See the source image

03. Gabrielė BUKINĖ – Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė, 2021 m. sužibėjusi pagrindiniais vaidmenimis „Traviatoje“ (Violeta) ir „Turkas Italijoje“ (Dona Fiorila). Kol mokėsi Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Muzikos akdemijoje, jai du kartus skirta Prezidento Antano Smetonos stipendija. Šiuo metu pati moko užsienio studentus dainavimo.

See the source image

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/pasigerejimo-vertas-metu-kauniete-2021-dalyviu-dvidesimtukas-1060834