Studentas Ihor Danyleiko (prof. V.Prudnikovo klasė) dalyvavo šeštajame Lietuvos tautinių bendrijų festivalyje „Kultūrų sodas 2023“

Šeštasis Lietuvos tautinių bendrijų festivalis „Kultūrų sodas 2023“ vyko Istorinės LR Prezidentūros sodelyje.

Renginio organizatorius – Kauno įvairių tautų kultūrų centras.

Renginio partneris – Istorinė LR Prezidentūra.

Renginio rėmėjas – Tautinių mažumų departamentas prie LRV. Kauno miesto savivaldybė

Festivalis „Kultūrų sodas 2023” pasižymės veiklų gausa ir įvairove įvairaus amžiaus ir interesų lankytojams – tai koncertinė programa scenoje su dainomis ir šokiais, kultūrinės ir meninės edukacijos, žaidimai vaikams. Svarbiausias šio festivalio tikslas – kurti kultūrų dialogą Kauno mieste. Kauno miesto gyventojam susipažinti bendruomenių kultūra, dainomis, šokiais, pažinti skirtingas kalbas ir paragauti skonių. Bendruomenėms, tuo tarpu, tai yra puiki galimybė unikalioje miesto vietoje dalintis savo kultūriniais turtais ir kurti bendrą kultūrų šventę. Visos tautinės bendruomenės yra įvairios ir daugiakultūrės Lietuvos dalis, o festivalis leidžia tuo pasidžiaugti.

Lietuvos tautinių bendrijų festivalis „Kultūrų sodas 2023“ yra didžiausias tautines bedruomenes suburiantis renginys Kaune. Kasmet festivalyje galima pamatyti, (susi)pažinti, išgirsti, paragauti tai, kas nauja ir tuo pačiu labai artima.

Bakalauro Dainavimo specialybės  I kurso studentas Ihor Danyleiko (Ukraina, prof. V.Prudnikovo klasė) festivalyje atstovavo Ukrainą.

Kultūrų sodas 2023 | Garden of cultures 2023 – YouTube