Studentiška opera Joniškyje

2023 gegužės 1 d. Joniškio kultūros namus drebino VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės studentų balsai. Joniškiečiai su didžiausiu susidomėjimu stebėjo V. Herbert komiškos operos „Naughty Marietta“ veikėjų nuotykius.

Publika šūksniais Bravi dėkojo visiems spektaklio dalyviams, bet didžiausio ovacijų pliūpsnio šį sykį susilaukė operos orkestras Kotryna Kaklauskaitė, komiška italų pora Ieva Vaivadaitė ir Kristupas Bauža, nuolat visur vėluojantis gubernatorius Paulius Katiliavas, čigonė Emilija Bagdonaitė, na ir išdykėlė Marieta – Ugnė Matukaitytė.

Itin smagu, kad šiame tęstiniame projekte su malonumu dalyvauja ir alumnai: Gytis Murauskas ir Jurgis Jarašius.