Sveikiname Almą Petrauskaitę (akordeonas) ir Kristiną Jeganian (fortepijonas) laimėjusias 1 vietą tarptautiniame 75 „Coupe Mondiale“ konkurse!.

Kaip po konkurso sakė studentų dėstytojas doc. Gintaras Mameniškis, „Esame labai laimingi po 75 Coupe Mondiale konkurso. Almos ir Kristinos ansamblis „Duo Diverso“ parveža į Kauną ir Lietuvą pirmą vietą!! Ačiū mano kolegei Šviesei Čepliauskaitei už kartu įdėtą darbą! Taip pat džiaugiuosi solidžiais Almos ir Germano pasirodymais bene sudetingiausioje Master katrgorijoje“.
Kaip pastebėjo ir studentų pasiekimais pasidžiaugė doc. Šviesė Čepliauskaitė, „sveikiname  „DUO DIVERSO“ – magistrantes Almą PETRAUSKAITĘ (doc. Gintaro Mameniškio akordeono kl.) ir Kristiną JEGANIAN (doc. Šviesės Čepliauskaitės akompanimento kl.), – laimėjus I vietą kamerinių ansamblių kategorijoje tarptautiniame akordeono konkurse „75 Coupe Mondiale“ 2022 m. spalio 4-9 dienomis vykusiame  Zofingene, Šveicarija! Džiugu, kad prieš išvykdamos į šį konkursą merginos tapo III vietos laureatėmis ir Lietuvoje – „Vilnius IYM Competition „Scarlatti Award“ 2022″ kamerinių ansamblių E kategorijoje“.