Sveikiname Danielių Vytenį, „Lietuvos talentai” užėmusį antrąją vietą

Gegužės 29d., šį sekmadienį, TV3 žiūrovai išvydo ilgai lauktą projekto „Lietuvos talentai“ superfinalą. Jo metu 6 pusfinalyje geriausiai pasirodę dalyviai susitiko su dar 4 tais, kurie atrankų metu pelnė „auksinį mygtuką“ ir iškovojo teisę iškart keliauti į superfinalą. Nugalėtoją, kuris bus apdovanotas 10 tūkst. eurų, išrinko žiūrovai.

„Antrasis į sceną žengė Vytenis Danielius. Vaikinas gali pasigirti net keliais talentais – groja keturiais instrumentais, be to – dainuoja. Finale Vytenis pademonstravo du didžiausius savo talentus – akordeono ir sugebėjimus. Muzikantas puikiai užvedė publiką – ši plojo ir dainavo kartu su juo.  „Jūs greitai mokotės, ir dėl to keliu prieš jus kepurę. Aš kai atsidūriau ant scenos, kokį mėnesį bandžiau susigaudyti, ką noriu joje daryti. O jūs susigaudėte per tris „talentų“ laidas“, – gyrė Marijus.  „Žiūrėdamas siužetus vis tikėjausi, kad jūs išsitempsite ir gitarą, ir fortepijoną, ir skrabalus“, – sakė J. Jankevičius”.

VDU Muzikos akademijos studentui Vyteniui Danieliui laimėti superfinalo nepavyko, jis užėmė antrąją vietą, bet ši vieta ir galimybė dalyvauti „Lietuvos talentai” yra svarbus žingsnis Vytenio muzikinėje karjeroje.

Sveikiname Vytenį ir linkime visada eiti savo keliu ir siekti savo svajonių!

| Visą straipsnį galite rasti: https://www.tv3.lt/naujiena/zmones/drama-baigesi-paaiskejo-lietuvos-talentu-nugaletojas-n1169747