Sveikiname VDU akademinį chorą „Vivere Cantus“ laimėjusį „Aukso paukštę“ už nominaciją “Geriausias suaugusiųjų choras”

VDU akademinis choras „Vivere Cantus“ laimėjo „Aukso paukštę“ už nominaciją “Geriausias suaugusiųjų choras”. Kaip sakė choro vadovas doc. Rolandas Daugėla: “ “Aukso Paukštė” nominacijoje “Geriausias suaugusiųjų choras” įteiktas specialiai šiam įvykiui surengto koncerto metu. Neapsakomai džiaugiamės, kad jis atiteko mums Vytauto Didžiojo universiteto akademiniam chorui “Vivere Cantus”. Taigi 2015 metais įsteigtas VDU studentų choras yra tarp geriausiųjų Lietuvoje. Visiems esame dėkingi ir labai džiaugiamės apdovanojimu, kuris įpareigoja ir toliau tobulėti ir siekti vis naujų aukštumų“.