Tarptautinio konkurso Italijoje nugalėtojai

2023 sausio 28 d. Romoje (Italy) vykęs tarptautinis konkursas „Roman Holiday“ – itin sėkmingas VDU Muzikos akademijos studentams. Jiems akompanavo prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

Jaunųjų dainininkų grupėje GRAND PRIX laimėjo 1B Ugnė Stražnickaitė (prof. S. Martinaitytės kl.)

Pagrindinėje konkurso dalyvių grupėje varžėsi 56 dalyviai iį 12 šalių. Pirmąją vietą šiose varžytuvėse pasidalino net trys VDU Muzikos akademijos studentės, surinkusios vienodą balų skaičių.

2B Ieva Vaivadaitė (prof. S. Martinaitytės kl.)  – I vieta

3B Emilija Bagdonaitė (prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės kl.) – I vieta

2M Ugnė Matukaitytė (prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės kl.) – I vieta

Konkurso „Roman Holiday“ absoliučiu GRAND PRIX laimėtoju tapo 3B Kristupas Bauža (prof. S. Martinaitytės ir prof. A. Eitmanavičiūtės kl.)