Tarptautinio Onos Zabielaitės-Karvelienės jaunųjų vokalistų konkurso rezultatai ir akimirkos

Balandžio 6 d., VDU Muzikos akademijoje  įvyko pirmasis Tarptautinis Onos Zabielaitės-Karvelienės jaunųjų vokalistų konkursas.
Dėkojame konkurso vertinimo komisijai:
Pirmininkas – Italų baroko operos kompanijos ,,Coin du Roi” muzikos vadovas, muzikologas ir dirigentas prof. Cristianas FRATTIMA (Italija)
 Nariai: Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė Rita PREIKŠAITĖ
Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Muzikos fakulteto dekanas prof. Deividas STAPONKUS
Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Dainavimo katedros vedėjas prof. Tomas LADIGA
Dėkojame 12-kai atsiliepusiųjų į kvietimą ir savo dalyvavimu konkurse, pagerbusiems garsią XX a. pirmosios pusės operos dainininkę ir muzikos pedagogę Oną Zabielaitę-Karvelienę
Vertinimo komisijos sprendimu:
pirmoji vieta – Linas Drąsutis,
dvi antrosios vietos: Greta Keraitė ir Povilas Strikaitis,
dvi trečiosios vietos: Aija Jermoloviča ir Hao Haipeng.
Diplomantais paskelbti Toma Saveljevaitė ir Mindaugas Simutis.
Organizatoriai:”nuoširdžiai dėkojame visiems pedagogams paskatinusiems ir padėjusiems pasiruošti konkursui. Ypatingas AČIŪ Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos Fortepijono katedros lektorei, koncertmeisterei Rūtai Blaškytei”.
Laureatų pagerbimas, apdovanojimas ir baigiamasis koncertas vyks balandžio 13d. 16 val. Anykščių koplyčioje. ,,Muzikiniai pašnekesiai prie Šventosios” bus nuostabūs.