Tarptautinis seminaras ,,Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu”

Tarptautinio seminaro ,,Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunojo muziko ugdyme meniniu ir psichologiniu aspektu” aprašas:

Seminaras vyks 2023 m. balandžio 1 d. nuo 9.50 val. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje (207 klasėje) ir Zoom platformoje.

Seminaro eiga

9.50 – Seminaro atidarymas. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos direktorės Irenos Karsokienės sveikinimas.

10.00 – ,,Džiazo improvizacijos pagrindai, dermės ir ritmika improvizacinėje muzikoje”, lektorius Kęstutis Vaiginis.

10.45 – ,,Improvizacijos ištakos ir jos praktika kultūriniame kontekste”, lektorius Tomas Kutavičius.

11.30 – ,,Įtaigus viešasis kalbėjimas ir auditorijos valdymas ”, lektorius Donaldas Duškinas.

12.15 – ,,Ansamblinio muzikavimo reikšmė jaunųjų muzikantų meninei ir psichologinei raidai”, lektorė Gunta Melbarde.

13.00 – ,,Ansamblinio muzikavimo specifika”, lektorė Birutė Asevičiūtė.

13.45 – ,,Mokinių kūrybinių poreikių atskleidimas muzikos/meno mokykloje. Kajaus Mačikūno atvejis”, lektorius Domantas Milius.

Iki pasimatymo seminare!